Anasayfa / Bayrak Blog / Kırlangıç Bayraklar

Kırlangıç Bayraklar

Kırlangıç Bayrak Resmi

Süsleme bayraklarında kullanılan en çok tercih edilen modellerden biride Kırlangıç Bayrak modelidir.Kırlangıç bayrakları altı düz şekilde olan klasik dikdörtgen,kama modeli ve altı kırlangıç şeklinde modelleri vardır.Bunlar arasında en çok tercih edilen kırlangıç bayrak modeli ise kırlangıç şeklinde olandır.Özel logolu kırlangıç bayraklarınızın yanında kullanmak istediğiniz Kırlangıç Türk Bayrakları ise normal Türk Bayrağı kumaşı olan alpaka kumaştan imal edilip isteğinize göre Kırlangıç Türk Bayrağı‘da dijital baskı yöntemi ile basılabilmektedir.

Kırlangıç Bayraklarının ölçüleri Nedir ?

Bu bayrak modelimizin ölçüleri 50×150 cm , 50×200 cm , 75×300 cm , 100×300 cm ve 100×400 cm dir. Bunlar arasında en çok tercih edilen ise 50×150 cm dir.

 

Kırlangıç Modelleri Nelerdir ?

 

Kama,Kırlangıç ve Dikdörtgen modelleri olarak 3 çeşit modelimiz vardır.

Kırlangıç Bayrak hangi kumaştan imal edilir ?

Kırlangıç bayraklar genelde saten kumaştan imal edilmektedir ama isteğe göre raşel kumaştan’da imal edilebilir.

 

Kırlangıç Bayrak  kalıplarını vektörel olarak  buraya tıklayarak indirebilirsiniz.Akılınıza takılan herhangi bir şey varsa ister yorum olarak istersenizde info@karanfilbayrak.com mail adresinden bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Hakkında karanfil

Dikkatini Çekebilir

Gambiya Bayrağı

Gambiya Bayrağı ve Renkleri

Gambiya Bayrağı ve Renkleri.Gambiya Cumhuriyeti Afrika kıtasının batısında yer alan bir devlettir.Gambiya Afrika kıtasının anakara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir