Kurumsal - KARANFİL BAYRAK

KURUMSAL

Karanfil Bayrak; Çeşitli bayrak üretimi konusunda köklü bir geçmişe sahiptir.

35 yıllık tekstil sektörü tecrübesine sahip olan firmamız 1998 yılında “Karanfil Bayrak” markası ile çeşitli bayrak imalatı, ihracaatı ve pazarlaması yapan bir aile işletmesi olarak Selahattin Afşar tarafından kurulmuştur. Temel uzmanlık alanlarımız; Bayrak, Afiş ve Flama üretimidir. Yıllar itibariyle bayrak imalatı üzerine tecrübe ve yatırımlarını artıran firmamız bayrak sektörünün önde gelen imalat ve ihracatçılarındandır.

Müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli büyüme ve gelişmeyi, uluslararası platformda rekabet edebilmeyi hedef alan vizyonuyla bayrak imalatında vazgeçilmez bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; aralarında önemli markalarının da olduğu seçkin müşterilerine ve 15’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Karanfil bayrak, bayrak sektöründeki 20 yıllık tecrübesi ile Türk bayrağı, poster, dijital baskılı ürünler, masa bayrakları, yabancı ülke bayrakları, siyasi parti bayrakları, olta bayraklar, şirket flamaları, fuar flamaları, makam bayrakları, süs bayrakları, kulüp bayrakları, sopalı bayrak, gönder bayrakları, plaj bayrakları, afiş ve flama çeşitleriyle bayrak imalatında ve satışında hızlı ve kaliteli çözümleri ile hizmetinizdedir.

Ürünlerimizin genel kullanım alanları;

  • Türk ve Yabancı ülke bayrakları
  • Özel şirket bayrak ve flama çeşitleri
  • Taraftar bayrak ve flama ürünleri
  • Fuarlarda kullanılacak flamalar
  • Seçim bayrakları, seçim posterleri
  • Dış mekan ve iç mekan reklamları
  • Gösterilerde, tanıtımlarda, makam, oda ve gönder bayrakları ve flama ürünleri.
  • Ayrıca size özel kumaşa baskılı posterler ve kumaşa baskılı kişisel resimler de sunuyoruz . Dilerseniz, bir manzara, ürün resmi gibi, ailenizin ya da dilediğiniz resimleri kumaş baskıda  üretmek mümkündür.

Sizde bayrak konusunda değerinde fiyat ve kaliteli ürün için bizimle iletişime geçin.

TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞIYOR, DÜNYA İÇİN ÜRETİYORUZ!


10 DAN FAZLA ÜLKEYE İHRAÇAT İLE SEKTÖRÜNÜN LİDER FİRMASI